Príprava na Valentína! Prinášame Vám 3 tipy líčenia na deň zamilovaných❤️

Pomaly sa nám blíži najromantickejší deň v roku a ak sa ho chystáte aj patrične osláviť, nemal by vám okrem správneho outfitu chýbať ani ten správny make-up. Máme pre vás tipy, ktoré využijete, či už chcete vyniknúť výrazným líčením alebo nežným vzhľadom.

 

Pokiaľ chcete na Valentína pôsobiť žensky a romanticky, použite pri líčení odtiene svetlo ružovej, marhuľovej alebo jemnej červenej. Skvele vyniknú na perách aj vašich lícnych kostiach. Tie môžete zvýrazniť aj rôznymi rozjasňovačmi, tiež v jemných marhuľových a zlatých tónoch.  Oči v tom prípade môžete nalíčiť v neutrálnych odtieňoch a doplniť šedou či hnedou linkou. Čierna by totiž v tomto prípade mohla pôsobiť príliš tvrdo. Ak používate aj ceruzku na obočie, skúste siahnuť po málinko svetlejšom odtieni, ktorý len jemne zvýrazní vaše obočie.

 ZUII, biOrganica.cz

 

Dymové líčenie je jedným zo základných lookov, ktoré nevyjdú z módy. Hodí sa na všetky možné príležitosti a teda aj na  valentínsky večer. Tento typ líčenia kladie dôraz hlavne na oči, preto voľte nenápadnejšie líčenie pier v nude či jemne ružových odtieňoch. Základom dymového líčenia sú šedé, čierne, fialové či hnedé očné tiene v rôznych tónoch. Môžete ich kombinovať medzi sebou alebo spolu s ďalšími farbami, napríklad šedú so zelenou, fialovú so striebornou či hnedú so svetlou ružovou. Pri tomto type líčenia bude, čo sa špirály či ceruzky na oči týka, čierna tou správnou voľbou.

ZUII, biOrganica.cz

Francúzky sú po celom svete obdivované nielen pre svoj vkus v obliekaní, ale aj pre svoje dokonalé “femme fatale” líčenie. Dokážu si vytvoriť vzhľad, ktorý vyzerá zvodne,  sofistikovane no zároveň aj výrazne, ale nie prehnane. Jeho výhodou je jednoduchosť a úplná nadčasovosť a preto bude skvelou voľbou aj na Valentína. Líčenie začnite podkladovou bázou a ľahkým make-upom, dvojicou, s ktorou perfektne zjednotíte svoju pleť. Výsledný look môžete dokončiť matným púdrom. Sexy pohľad si vykúzlite vďaka tenkej, čiernej linke vedenej tesne nad hornými mihalnicami. Takto si vykúzlite ten pravý  mačací „cat-eye“ francúzsky look. Perám v tomto prípade najviac pristane klasický červený rúž. Nezabudnite pery najskôr obtiahnuť kontúrovacou ceruzkou. Rúž vďaka nej vydrží na perách dlhšie, a navyše sa pri valentínskej večeri nerozpije 🙂

Mac Cosmetics

 

Ellis Faas, beautysecret.sk

Nezabúdajte, že líčenie musíte prispôsobiť aj vášmu outfitu a typu programu, ktorý Vás v tento deň čaká.  Bez ohľadu na to, či idete na Valentína na rande, alebo len tak vybehnete s priateľmi do mesta, určite chcete vyzerať dobre. Výhodou je, že sa tieto tipy valentínskeho líčenia dajú dosiahnuť aj s použitím menšieho množstva make-upu a navyše ho zvládnete vytvoriť za pár minút. Tak nenechajte svojho milého čakať. Prajeme vám krásneho a romantického Valentína! ❤️

 

Galéria: ZUII – biOrganica.cz, beautysecret.sk, maccosmetics.com

Zatiaľ nie je pridaný žiaden komentár

Napísať komentár

Your email address will not be published.