Revolučný produkt proti vypadávaniu vlasov, využite rady skúsenej odborníčky!

Predstavujeme vám novú kozmetickú rubriku, v rámci ktorej sa vám bude pravidelne prihovárať Lucia Vlkovičová, riaditeľka Farmasi. Lucka bude s vami zdieľať svoje tipy na kozmetické vychytávky spolu so špeciálnou zľavou na nákup produktov práve z Farmasi.

 

Lucia Vlkovičová: O mne a Farmasi

Som mama troch detí, bývalá učiteľka a zopár rokov riaditeľka Farmasi.

 

A ako som sa k Farmasi dostala?

Po pôrode mi extrémne padali vlasy a tak som  skúsila ospevovaný cesnakový šampón, masku a olej a zabralo – doteraz ich mám extra husté. A tak som si povedala, WOW, čo to je , Farmasi, aké produkty ponúka? Hneď zo začiatku ma oslovilo, že firma netestuje na zvieratách a produkty vyrábajú z vody z vlastného prameňa, ktorý má unikátne zloženie. Obdivovala som, že vo Farmasi si naozaj všetko vyrábajú sami od samotných  obalov až po vývoj produktov.

Okrem toho pracujú s ohľadom na životné prostredie (fotovoltika, rekuperácia, recyklovateľný plast, biologicky úplne rozložiteľné produkty – aj čistiace…) s dôrazom na zdravie spotrebiteľov (mnohé produkty sú vegánske, bezlepkové, lekárenskej kvality, dokonca  aj dekoratívka)).

Prečo zostávam s Farmasi?

Farmasi mi dáva okrem finančného zázemia aj spoločenstvo, podporujúce pracovné prostredie a mnoho zážitkov – spomeniem pracovné cesty do Turecka, Poľska, Ameriky. Keď dcérka ochorela, mohla som s čistým svedomím dať výpoveď v práci, ktorú som milovala a byť s ňou doma – aj preto som Farmasi veľmi vďačná.

 

V tejto práci som sa naozaj našla a budem rada, ak s vami budem môcť zdieľať moje tipy na kozmetické vychytávky práve z ponuky Farmasi.

 

REVOLUČNÁ CESNAKOVÁ LÍNIA

Práve teraz máme cesnakovú líniu vo výhodnom sete – odporúčam a posúvam vám zároveň  23% zľavu na nákup cez QR kód, ktorý nájdete na konči článku. Kúra je skvelá nielen pre ženy, ale aj pre mužov.

 

Cesnaková kúra

Vedeli ste, že cesnaková línia vlasovej starostlivosti obsahuje veľmi dôležitú zložku, ktorá ovplyvňuje rast vlasov? Okrem výťažkov z cesnaku obsahuje aj capixyl . Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu účinne obnovuje poškodenú štruktúru vlasov, reguluje maz vlasov, posilňuje vlasové korienky, zabraňuje vzniku lupín .

 

Ako teda produkty správne používať?

 

Pre rýchly rast vlasov a zabránenie vypadávania odporúčam toto kombo:

 

1.krok – cesnakový olej – stimuluje rast vlasov, znižujeme vypadávanie vlasov a navracia im lesk a život. Aplikujeme ho na korienky, vmasírujeme. Aby dobre pôsobil, necháme ho na vlasoch aspoň 30 minút, potom ich umyjeme cesnakovým šampónom.
2.krok – cesnakový šampón – vhodný je na všetky typy vlasov (aj pre deti). Pomáha rýchlemu rastu vlasov a predchádza vypadávaniu vlasov. Odporúča sa najmä na posilnenie tenkých a krehkých vlasov. Zloženie s cesnakom a capixylom revitalizuje vlasovú štruktúru, obnovuje poškodené vlasy a podporuje ich rast. Vracia im silu, hustotu a lesk. Šampón je dobrý na masáž vlasovej pokožky a celej dĺžky vlasov, necháme pôsobiť 5 minút a zmyjeme.
3.krok – cesnaková maska – poskytuje starostlivosť všetkým typom vlasov, ktoré čelia problému vypadávania. Podporuje rast vlasov, slabým vlasom vracia vitalitu. Nezaťažuje vlasy. Po nanesení necháme pôsobiť aspoň 3 minúty, potom zmyjeme.

DO KONCA MÁJA KÚPITE ŠAMPÓN AJ MASKY V SETE (1+1 GRÁTIS) A OLEJ VO VEĽKEJ ZĽAVE.

 

Ak si chcete objednať tieto produkty (alebo čokoľvek iné zo sortimentu Farmasi.sk) s 23% zľavou, použite QR kód alebo vypíš svoje údaje v linku www.lnk.sk/eii4.

 

Ceny produktov:

 

Tu sú ceny po aktivácii zľavy: .

Set dvoch 500 ml šampónov (PK18176) – 9,62€

Set dvoch masiek (PK18177) – 8,08€

Olej (1104166) – 10€

 

QR kód so zľavou

Pripájam aj  recenziu spokojnej zákazníčky:

Pred:

Po:

Ak by ste mali akékoľvek otázky,  Lucku môžete kontaktovať na jej Facebookovom profile cez messenger: https://www.facebook.com/lucia.vlkovicova.9

 

Zatiaľ nie je pridaný žiaden komentár

Napísať komentár

Your email address will not be published.