Oslava ženskosti s produktami Dedoles

Medzinárodný deň žien je dňom všetkých žien bez ohľadu na vek. Korene tohoto sviatku siahajú do roku 1908 v Spojených štátoch, kde tisícky žien bojovali za rovnoprávnosť, volebné právo, zvýšenie platov či skrátenie pracovnej doby. V súčasnosti si každý rok 8. marca pripomíname silu a ženskosť týchto odvážnych žien. Preukážme v tento deň úctu a rešpekt našim manželkám, partnerkám, mamám, babkám, priateľkám či kolegyniam, ktorú si zaslúžia. Prekvapte svoje blízke spriaznené ženy veselým darčekom od Dedoles 🙂

 

Ponožky plné kvetov a prírody

Začiatkom marca sa pomaly začína prebúdzať jar. K tomuto krásnemu ročnému obdobiu patria aj kvety. Potešte ženy vo svojom živote originálnym kvetinovým darčekom. Veselé Dedoles ponožky s prírodnými motívmi si zaručene získajú ich srdce. Môžu tak ukázať svoju jemnosť, ženskosť ale aj silu, ktorú si na nich vážime. Môžete pre nich vybrať ponožky s dizajnom motýľov, viniča, kamiliek, sedmokrások, makov, tulipánov, ruží či lienok. Kvalitná bavlna tiež zabezpečí dokonalé pohodlie ich nôh. V portfóliu nájdete dokonca rôzne výšky ponožiek. Vysoké, členkové či ponožky do tenisiek? Môžete jej kúpiť všetky!


Veselý doplnok nad kolená

Ženy sa chcú byť krásne. Šmrnc ich outfitu určite dodajú veselé podkolienky. Na začiatku jari ich môže ešte stále prekvapiť chladné počasie. Stavte pre nich preto na pohodlné a teplé ponožky pod kolená, ktoré im poskytnú dokonalý komfort. Môžu vyskúšať kombináciu so šortkami, kratšou sukňou alebo pod trojštvrťové nohavice. Výber je viac než pestrý. Môžete pre nich zvoliť motív lúčnych kvetov, púpav, rozmarínu, lesných jahôd, orgovánu či včelích plástov. Každá žena si nájde svoj obľúbený farebný vzor.


Silonkové ponožky a podkolienky

Silonové produkty patria medzi najženskejšie doplnky. Vedia byť výrazné a sexy. S príchodom jari je ten najlepší čas obuť si veselé silonkové podkolienky alebo veselé silonkové ponožky. Ženám dodajú jedinečný štýl a bohatú dávku dobrej nálady. Vyzerajú skvelo v kombinácii so šatami, nohavicami či s inými veselými kúskami. Ako darček k MDŽ im môžete vybrať ponožky a podkolienky s dizajnom makov, nezábudiek, ďateliny či rôznofarebných kvetov. Pre dámy, ktoré nie sú rady stredobodom pozornosti, môžete zvoliť dvojfarebné podkolienky bez vzorov.


Nové dizajny siloniek pre neprehliadnuteľné ženy

Silonky patria do šatníka každej ženy. Dedoles ich však posunul na novú úroveň. Svoj outfit môže teraz každá žena doplniť o veselé silonky s pútavým motívom alebo si vybrať jednofarebné silonky v pestrých farbách. Môžu ich zladiť so svojimi obľúbenými šatami či sukňou a ukázať svetu svoju jedinečnosť. Pohodlné silonky s motívom farebných guľôčok, vtáčikov, bielej magnólie, sedmokrások či jesenných listov spestria šatník každej jemnej dámy.


Masky na spanie pre dokonalý oddych

Aj ženy potrebujú oddych. Veselé masky na spanie s hebkou podšívkou zo 100 % bavlny sú príjemné na dotyk. Netlačia, zabraňujú prenikaniu nežiadúceho svetla a zlepšujú tak kvalitu spánku. Potešiť ich môžete prírodnými motívmi ako bylinky, orchidea alebo levanduľa.


Všetkým ženám prajeme krásny MDŽ ❤️

 

Viac veselých produktov pre všetky ženy nájdete na www.dedoles.sk
Zatiaľ nie je pridaný žiaden komentár

Napísať komentár

Your email address will not be published.