Povinná letná výbava: letná kolekcia Dedoles pomáha chrániť prírodu🍃

Leto je konečne tu a s nimi aj módne kúsky, ktoré nesmú nikomu chýbať počas horúcich dní strávených pri vode. Dedoles prišiel tento rok s novou exkluzívnou kolekciou, ktorá poteší všetkých milovníkov hravých dizajnov a farieb. Okrem originálnych motívov je výnimočná tým, že detské, dámske aj pánske plavky sú vyrobené z vlákna z recyklovaných plastových fliaš♻️

 

Viete si predstaviť leto bez plaviek? My nie!

Značka Dedoles preto vytvorila množstvo nových výrazných dizajnov, ktoré vás tak opantajú, že si z nich nebudete vedieť vybrať. A nová kolekcia je navyše šetrná k prírode. Pri ich vytváraní boli totiž použité vlákna z recyklovaných plastových fliaš a môžu sa pochváliť certifikátom Global Recycled Standard. Vďaka novým plavkám sa budete zaručene cítiť ekologicky a pohodlne a vďaka žiarivým farbám či veselým motívom aj neprehliadnuteľne.

K letu neodmysliteľne patrí horúce slnko, krásne počasie a čas strávený pri vode. Či už ležíte na pláži pri mori, pri bazéne alebo v parku na tráve, potrebujete zopár letných nevyhnutností!

Jednou z nich je aj veľká plážová osuška, na ktorej môžete tráviť hodiny oddychom. Plážová osuška vie byť aj praktickým pomocníkom. Môžete sa vďaka nej osušiť po vyjdení z vody a do príjemného mäkkého materiálu sa budete môcť aj zabaliť. Nové veselé dizajny od Dedoles potešia nepochybne každého, kto má rád typické letné vzory a farby.

Aj plážová taška je aktuálnym a hlavne veľmi nevyhnutným módnym doplnkom. Okrem toho, že je mimoriadne praktická a vložíte do nej všetko, čo na pláž potrebujete, mala by zaujať svojim dizajnom či ladiť s plážovým outfitom. Chcete nosiť knihu na pláž, okuliare, opaľovací krém či fľašu s vodou v taške s dizajnom tropického pralesa, kokosov alebo dúhových kvetov? Všetci milovníci farieb si prídu na svoje. Na taške nechýbajú dva dlhé popruhy na pohodlné nosenie do ruky alebo cez rameno a vnútorné vrecko na odloženie peňazí alebo kreditných kariet.

Chcete byť hviezdou na horúcej pláži aj večer na terase? V letných Dedoles košeľových šatách sa budete cítiť pohodlne a zároveň atraktívne po celý deň. Veselé vzory, dúhové farby a mladistvý duch vás budú sprevádzať počas celej letnej sezóny. Vďaka šiestim rôznym dizajnom sa môžete ľahko zladiť s plavkami, žabkami či klobúkom a stať sa na pláži módnou divou. Výber je už iba na vás. Dizajn čerešní, kokosov, citrónov či kamiliek bude vyhovovať všetkým milovníčkam prírodných dizajnov. Asymetrická zadná časť zase dodáva šatám rafinovanosť. V prednej časti sú šaty doplnené o gombíkové zapínanie po celej dĺžke a dva gombíky na rukáve umožňujú prispôsobiť šírku rukáva podľa potreby. Na pláži môžete šaty nosiť voľne cez plavky. Do mesta si stačí vyhrnúť rukávy, pridať opasok a môžete vyraziť na stretnutie s priateľmi.

Aj klobúky sú jedinečným doplnkom a majú svoje miesto po celý rok. Každé ďalšie leto je novou pripomienkou toho, že klobúky sú skvelý spôsob, ako sa chrániť pred škodlivými slnečnými lúčmi. Dedoles dizajnéri vytvorili päť rôznych veselých motívoch klobúkov pre dámy aj pánov, ktoré si zamilujete. Vybrať si môžete z motívov čerešní alebo piva. Dajú sa ľahko zladiť s našimi plavkami, žabkami, šľapkami či dokonca šatami a získate tak moderný letný štýl. Nemusíte ho nosiť iba na pláž alebo k bazénu, dobre vám poslúži aj ako mestský doplnok 😉

Viac letných produktov nájdete na www.dedoles.sk

 

Zatiaľ nie je pridaný žiaden komentár

Napísať komentár

Your email address will not be published.