Sviatočné prianie môžete poslať z pohodlia domova. Vytvoríte ho aj cez telefón

Sviatočné prianie dnes už nemusíte odovzdávať ani posielať osobne. Dlhé rady na pošte nemá azda nikto rád. Ak chcete ušetriť peniaze, čas a zároveň sa ochrániť pred prípapadnou nákazou v preplnených centrách, môžete vyskúšať online PF prianie od Webnode.

V súvislosti so šírením nákazy COVID-19 sa odporúča eliminovať množstvo kontaktov s ľuďmi. Rada obchodníkov aj doručovacích služieb nabáda zákazníkov k tomu, aby si pred prevzatím zásielky nasadili rúško, vydezinfikovali ruky a uprednostnili platbu kartou. Podľa štúdií môže na povrchu mobilného telefónu, bankovky či nerezovej oceli koronavírus prežiť až 28 dní. A predstavte si, koľko ľudí chytí do rúk klasickú vianočnú pohľadnicu pred jej doručením. Pre niekoho tak môže obyčajná návšteva papiernictva či pošty predstavovať zdroj potencionálnej nákazy.

Všetko môžete vyriešiť moderne a rýchlo s pomocou šablón od Webnode, ktoré umožňujú tvorbu a doručenie PF online.  Naviac sa nemusíte strachovať, že sa vaše prianie stratí niekde na pošte, prípadne nebude doručené včas.

Na stránke www.vytvorte-si-pf.webnode.sk nájdete  návod, ako vaše vlastné PF vytvoriť. Predpripravené šablóny uspokoja aj kreatívcov, ktorí sa chcú odlíšiť. Tí si šablónu môžu od základov prerobiť, použiť vlastné fotografie a obrázky alebo zmeniť farby. Šablóny je možné upraviť tiež na mobilných zariadeniach, takže prianie vytvoríte jednoducho len s pomocou telefónu alebo tabletu. Prianie sa dá doplniť tiež videom, zoznamom predsavzatí alebo napríklad odpočtom času do Nového roku. Stačí si vybrať vyhovujúcu šablónu, upraviť ju podľa svojich predstáv a odoslať na e-mail adresáta alebo ho zdieľať na sociálnych sieťach 🙂

 

 

Zatiaľ nie je pridaný žiaden komentár

Napísať komentár

Your email address will not be published.