Na vlne pohodlnosti

Ak ste žena, ktorá preferuje pohodlnosť a ležérnu eleganciu, tento článok je presne pre vás. Topánkové trendy sezóny, totiž hlásajú jeden veľký hit, ploché topánky! Najuniverzálnejšie sú klasické baleríny v jednoduchých farbách, alebo ploché topánky s otvorenou pätou. Ak si vyberiete správne, vaše nové ploché topánky vynosíte naozaj so všetkým.

Otvorená päta

Model s otvorenou pätou alebo „sling“ sú ploché, elegantné topánky ktoré majú vzadu na päte len remienok. Takéto topánky sú ideálne na jarné a letné mesiace. Okrem toho, že sú veľmi pohodlné, výborne sa hodia k nohavicovým, šatovým aj sukňovým outfitom. Tento tip topánky nijako opticky nedeformuje nohu, naopak vyzerá na nej veľmi elegantne. Čo sa týka farieb jednoznačne nič nepokazíte čiernou, čierno béžovou, alebo svetlo krémovou a čiernou. Táto topánka je tak univerzálna, že s ňou hravo dotvoríte každý outfit.

Steve Madden, Bellinda black

Steve Madden Bellinda tan

Steve Madden, Bellinda bone

Čierne balerínky

Ďalšou veľmi univerzálnou a tiež pohodlnou topánkou je balerína. Tieto topánky si počas rokov prešli mnohými fázami od nenávidenia až po módne must-have. Túto sezónu sú baleríny jednoznačne v kurze. Ak nad ich kúpou rozmýšľate a neviete do akej farby investovať, skúste čiernu. Dotvorí akýkoľvek jarný outfit  zachráni vás presne v tie dni kedy potrebujete vyzerať elegantne, ale s lodičkamiu to viac ako dve hodiny nedávate. Čierne baleríny môžete nosiť so šortkami, sukňami, džínsami, kostýmami, aj šatami.

Steve Madden, Ellison

Biele baleríny

 Biele baleríny sú záchrana pre všetky ženy, ktoré čaká spoločenská udalosť ako promócia, či svadba a jednoducho si nevedia predstaviť že by v lodičkách vydržali stáť, či tancovať niekoľko hodín. Biele baleríny sú vtedy tou najlepšou alternatívou. Táto elegantná, ženská topánka dokonale padne k vašim letným šatám. A nebojte sa, že ich nevynosíte. Sú tak univerzálne, že vám budú robiť spoločnosť ( a nielen toto) celé leto.

Steve Madden Blosson

 

Všetky modely kúpite na www.stevemadden.sk, alebo v predajni Steve Madden v nákupnom centre Nivy, Bratislava.

 

Zatiaľ nie je pridaný žiaden komentár

Napísať komentár

Your email address will not be published.