Módny svet je pobláznený kovbojskými čižmami!

 

Kovbojské čižmy patria medzi najväčšie sezónne topánkové trendy. Aktuálne sa objavujú nielen na stránkach módnych časopisov, ale tiež v obchodoch kde nás láka ich široká ponuka. Nosiť sa dajú takmer ku všetkému, sú odvážne, extravagantné, zároveň však vedia byť aj ženské a elegantné. Ak vás tento trend zaujal, pozrite sa spolu s nami na to, aké kovbojky nájdete v ponuke módnych značiek, a ako a s čím sa dajú nosiť.

Nízke k nohaviciam

Nízke kovbojské čižmy sú ideálne k nohaviciam. Vyzerajú výborne s džínsami a sakom, ale tiež úzkymi nohavicami a bielou košeľou. Nižšie modely kovbojských čižiem však pokojne noste ak k dlhým šatám a dlhším denimovým sukniam. Štýlovo ich dotvoria a dodajú outfitu potrebný šmrnc.  Okrem čiernej sú v kurze aj rôzne prírodné farby v kombinácii so semišom. Nemusíte sa však báť ani farieb, či metalických odleskov. Tie sú ideálne k jednoduchým a jednofarebným outfitom, ktoré dokonale ozvláštnia.

 

Vysoké k sukniam a krátkym šatám

Vysoké kovbojské čižmy nositeľke krásne zvýraznia nohu, aj to aj vďaka dlhšej špičke, ktorá ju opticky predĺži. Nosia sa k túto jeseň populárnym mini sukniam a šortkám. K outfitu doplňte sako a budete pôsobiť elegantne. Ak zvolíte jemné farby, eventuálne šedú, či čiernu, váš styling bude aj v prípade extravagantnejších kovbojských čižiem pôsobiť elegantne. Stačia vám potom už len jednoduché doplnky a kabelka. Vysoké kovbojky po kolená vyskúšajte nosiť k užším džínsom a širokému svetru, čo vytvorí ideálnu ležérnu kombináciu na bežný deň.

Výrazné a trendy

Okrem klasických kovbojských čižiem v prírodných tónoch a čiernej, sú veľmi populárne detaily ako pracky, vzory a tiež metalické farby ako strieborná, či zlatá. Práve tie robia z klasických kovbojských čižiem naozaj štýlovú záležitosť. Ak takýto výrazný model citlivo skombinujete s minimalistickým outfitom budete prekvapená aký štýlový výsledok dosiahnete. Metalické čižmy sú výborné aj na rôzne party, či večierky, vedia totiž dokonale ozvláštniť aj obyčajné čierne mini šaty, sukňu, či šortky, ktoré sa tiež túto sezónu tešia veľkej obľube.

S čím kovbojské čižmy nosiť?

Hoci to tak na prvý pohľad nevyzerá, kovbojské čižmy sa výborne kombinujú. Nosiť ich môžete so sukňami rôznych dĺžok, od elegantných až po denimové, vyzerajú tiež výborne so šatami a spomínanými šortkami. Nižšie modely krásne dotvoria džínsové outfity, či už sa rozhodnete nohavice do čižiem zastrčiť alebo nosiť pod nimi. V oboch prípadoch vám dodajú výšku a nohu opticky predĺžia. Výhodou kovbojských čižiem je aj pohodlný široký podpätok v ktorom sa budete cítiť pohodlne celý deň.

pinterest.com

 

 

Produkty: www.humanic.sk

 

Zatiaľ nie je pridaný žiaden komentár

Napísať komentár

Your email address will not be published.