TOP outfity z Pohody 2019

Najobľubenejší festival roka pomaly končí a my sme sa pozreli na to, v akých outfitoch vyrazili známe tváre, modelky, blogerky a moderátorky. A ukázala sa aj pani prezidentka Zuzana Čaputová – v akom outfite?

Ivana Gáborík – @iversanns

Bývalá tanečníčka, moderátorka, modelka a majiteľka e-shopu s módou v jednom, Ivanka Gáborík, na festival zvolila pohodlný čierny outfit, ktorý len “rozbila” nohavicami s farebnou kamuflážou. Veď ako sa hovorí – v jednoduchosti je krása. A tu to platí obzvlášť.

Lauren – @lauismyname

Blogerka Lauren sa na tohtoročnej Pohode vyhrala najmä s doplnkami. Extravagantný účes, čelenky, pierka a kamienky k festivalom predsa patria a to pokojne aj v takejto miere, kým sú skombinované všetky kúsky vkusne.

Barbora Bakošová – @barborabakos

Známa moderátorka na Pohodu dorazila v typicky festivalovom outfite – kvietková čelenka, denimová bunda a gumáky. Outfit, ktorým sa snáď nedá na festivale nič pokaziť doplnila o strhujúce žlté strapcové šaty.

Jana Mutňanská – @janamutnanska

Moderátorka a autorka rovnako stavila na klasiku. Klobúk, strapce a celkovo pohodlný coutry štýl jej mimoriadne pristanú.

Linda – @lapkinn

Obľúbená blogerka Linda do svojho tohtoročného festivalového outfitu prepašovala “z každého rožka troška”. Vo finálne však kombinácia ľahučkého bieleho kimona s ružovým háčkovaným topom a “tvrdšými” doplnkami vyzerá pútavo.

Soňa Skoncová – @sonaskoncova

Moderátorka a majiteľka KUKU predviedla na festivale celkom nečakanú kombináciu – zvierací vzor, ladvinka a šatka do vlasov. Kúsky, ktoré by sme možno nekombinovali na prvý pohľad však spolu krásne hrajú.

Zuzka – @zrzkastyle

A snáď najsilnejší festivalový vibe cítiť u blogerky Zuzky, ktorá sa rozhodla pre všetky typické prvky v jednom outfite – klobúk, denimová bunda, strapce aj čižmičky. Kombinácia, ktorá je nesmrteľná a blogerke skutočne pristane.

Pani prezidentka Zuzana Čaputová

Na festivale sa na prekvapenie mnohých objavila aj pani prezidentka Zuzana Čaputová. Na sebe mala košeľové šaty a denimovú bundu, na nohách plátenky, pričom sa o jej stylingu, ako zvyčajne, strhla na sociálnych sieťach živá diskusia. Ako sa páči vám?

Zdroj foto: instagram.com

Zatiaľ nie je pridaný žiaden komentár

Napísať komentár

Your email address will not be published.