Blogerky sú ňou posadnuté! Žltá farba vás prevedie záverom leta

Žltá farba nemusí byť každému po chuti. Avšak zdá sa,že táto kontroverzná farbička si našla vo svete módy svoje čestné miesto. Žlté oblečenie, ale aj doplnky oficiálne kraľujú záveru leta 2018.

Topánky

Ak chcete ísť na žltú postupne, zaraďte do vášho šatníka najprv topánky. Počas letných dní to môžu byť šľapky, na jeseň zase určite oceníte gumáky. Ak ste elegantný tip, poprípade zháňate topánky na oslavu, či svadbu, skúste žlté lodičky. V ponuke obchodov nájdete nádherné modely s rôznou výškou podpätku.

Answear.sk

Answear.sk

 

Doplnky

V sekcii doplnkov dominujú v prípade žltej hlavne okuliare a kabelky. Žlté okuliare netradičného tvaru dodajú vášmu outfitu úplne inú dimenziu. Módne blogerky ich doslova milujú! Kabelky zase v lete štýlovo doplnia a na jeseň oživia akýkoľvek outfit. Okrem výraznej žltej sa nosí tiež horčicová a medová.

Only

Answear

Bundy a kabáty

Z oblečenia sa oplatí investovať najmä do rôznych kabátov a búnd. Predsa len leto je na ústupe a tieto kúsky najlepšie využijete na chladné rána aj počas neskorých večerov. V ponuke obchodov nájdete žlté trenčkoty, bomberky, ale aj štýlové kožené bundy.

Kara

Tally Weijl

Šaty

Žlté šaty jednoznačne musíte mať! POZOR! Namiesto krikľavých odtieňov stavte skôr na teplé tóny žltej. Na jeseň horčicovú a medovú vynosíte s čiernou, ale aj hnedou, či tmavomodrou.

Silvian Heach, Answear.sk

Pietro Filipi

Fotografie: Answear.sk, Pietro Filipi, Kara

Zatiaľ nie je pridaný žiaden komentár

Napísať komentár

Your email address will not be published.