OMOROVICZA: maďarské dedičstvo, ktoré si zamiluje aj vaša pleť!

Príbeh vzniku maďarskej luxusnej kozmetiky využívajúcej liečivú silu termálnych prameňov vás chytí za srdce. I keď história samotnej značky nesiaha hlboko do minulosti, za svoju existenciu vďačí cca 2000 rokov starým liečivým termálnym prameňom. Práve ich objavenie stálo za vybudovaním slávnych kúpelov Rácz Spa, ktoré následne ako zastávka exkurzie po Maďarsku natoľko očarili manželku potomka slávneho rodu de Omorovicza, že sa rozhodli využiť tento potenciál. A že im to teda ale vyšlo!

 

Omorovicza story

Vďaka prírodnému bohatstvu a ľuďom, ktorí sa rozhodli toto dedičstvo zachovať, máme možnosť užívať jeho účinky v tom najkvalitnejšom spracovaní. Práve dvojica Stephen de Heinrich de Omorovicza a jeho manželka Margaret v roku 2005 spolu s maďarskými laboratóriami vyvinuli luxusnú radu kozmetických produktov pod názvom Omorovicza, s využitím tých najcennejších liečivých zložiek maďarských termálnych vôd.

Rácz Spa

 

Úspech značky

Omorovicza zožala okamžitý úspech a so svojimi TOP produktami, ktorých priam unikátne účinky ďaleko predchádzajú jej meno. Na popularite výrobkom pridáva aj ich prírodné zloženie, v ktorom sa v žiadnom prípade nenachádzajú žiadne syntetické vône, parabény, sulfáty, syntetické farbivá, ani silikóny a nie sú testované na zvieratách.

 

Tajomstvo značky

V čom spočíva sila produktov Omorovicza? Okrem neodmysliteľnej sily prírody hľadajte jej vyhlásenú účinnosť v patentovanej formuli “Hydro Mineral Transference™”, ktorá dokáže vpraviť dôležité minerály spolu s ďalšími účinnými zložkami do hlbokých vrstiev pokožky a maximálne tak zintenzívniť ich pôsobenie.

Top produkty

Absolútna topka, ktorú musíte zaručene skúsiť je osviežujúca hydratačná pleťová voda Queen Of Hungary Mist, ktorá bola inšpirovaná vôbec prvým parfumom v Európe ‘Queen of Hungary’s Water’, ktorý vyrobili na príkaz kráľovnej Alžbety Uhorskej. Omorovicza tomuto receptu vdýchla nový život a vznikla tak táto luxusná pleťová voda s omladzujúcimi a bohatými hydratačnými účinkami. Milujú ju aj celebrity svetového formátu a garantujeme, že aj vy budete z nej nadšení 🙂

Queen Of Hungary Mist

 

Ak stále hľadáte pre svoju pleť ideálne sérum, už nehľadajte! Instant Perfection Serum má ultraľahké zloženie, je berfarebné a neobsahuje olej. Hodí sa aj pre mastnejší typ pleti, nakoľko nezaťažuje póry, jemne vyhladzuje, zmatňuje a rozjasňuje. Skrátka zvládne presne všetko to, čo potrebujete.

Instant Perfection Serum

 

Už ste počuli o kréme v spreji? Tento inovatívny produkt s názvom Magic Moisture Mist vás okamžite dostane! Ultraľahký krém s unikátnym zložením z 80% maďarskej liečivej vody a 20% výživných esenciálnych olejov sa aplikuje bezdotykovo či už samostatne, pod váš obľúbený krém, na zafikovanie make-upu alebo len tak na osvieženie pleti. Perfektné!

Magic Moisture Mist

 

Letným #musthave produktom na leto je jednoznačne Mineral UV Shield SPF 30, ktorý so svojím nemastným zložením a ochranným minerálnym UV filtrom 30 dokonale prevezme kontrolu nad ochranou vašej pleti pred negatívnymi dopadmi slnečného žiarenia. Je ľahučký, prirodzene zmatňujúci a neupcháva póry. Ideálny spoločník na slnečné dni!

Mineral UV Shield SPF 30

 

Kde kúpite produkty Omorovicza?

Na Slovensku sa jednoducho a z pohodlia svojho domova dostane k týmto výnimočným beauty výrobkom vďaka internetovému obchodu s luxusnou kozmetikou www.beautysecret.sk

Ku všetkým produktom nájdete informačné popisky, návod na použitie, cenné rady, odporúčania a navyše si môžete prečítať zaujímavé články o produktoch, ich jednotlivých zložkách a správnom používaní.

 

Vyberte si top kúsky podľa svojich potrieb a rozmaznávajte svoju pleť tou najkvalitnejšou kozmetikou 🙂

Zdroje: www.beautysecret.sk, instagram omorovicza

Zatiaľ nie je pridaný žiaden komentár

Napísať komentár

Your email address will not be published.