Investujte do kožených doplnkov, ostanú s vami viac ako jednu sezónu.

Koža je nesmierne kvalitný materiál. Trvácny, príjemný na dotyk a tiež veľmi kvalitný. Kvalitná koža dokonca vekom získava väčší šmrnc. O tom, že kožené doplnky nemusia byť bezpodmienečne príliš drahé a teda nedostupné, prezrádza viac nasledujúci článok. Pozrieme sa tiež zblízka na kožené kúsky, ktoré by v ženskom šatníku nemali chýbať.

Kožená kabelka

Kožená kabelka bola istú dobu priam nevyhnutnosťou. Ženy totiž vlastnili zväčša jednu, kvalitnú, ktorá bola ich „partnerkou“ niekoľko rokov. Tento trend však zmenila ponuka sezónnych fashion kabeliek zo syntetických materiálov, ktoré kožené výrobky cenovo vytlačila na nedostupnú priečku. Avšak aktuálne je dostupných niekoľko kvalitných kožených produktov za ktoré určite nedáte celú mesačnú výplatu. Do pozornosti by som rada dala pôvodne česko-slovenskú značku kožených výrobkov Kara. Kara Je na trhu už od 50tych rokov minulého storočia a kvalita jej výrobkov z nej urobila jednu z najznámejších lokálnych firiem. Výrobky Kara dokonca vyvážala do celého sveta. Hoci v 80-90tych rokoch dizajn značky trošku ustúpil, tý čo Karu poznajú vedia, že synonymom jej produktov je najmä kvalita. Karu čaká v najbližších mesiacov re-dizajn a vynovenie, a ja sa sama teším, že značka s tak dlhou históriou kvalitných výrobkov opäť zaujme dôležité postavenie na trhu.

V ponuke značky Kara nájdete krásne, jednoduché a nadčasové kabelky v cene okolo 100€.

Kožená kabelka Kara, 68 €

Kožená kabelka Kara, 88 €

Kožená kabelka Kara, 100 €

Kožená kabelka Kara, 128 €

Červená peňaženka

Povráva sa, že červená peňaženka do vášho života prinesie peniaze. A keďže peňaženka je kúsok, ktorý používame denne, mala by byť kvalitná. Červená kožená peňaženka je preto výrobou investíciou. Majte oči otvorené tiež počas výpredajov, môže sa totiž stať, že jednoducho nájdete červený model za zvýhodnenú cenu. V kurze sú modely na zips aj zapínanie. Cena sa pohybuje od cca 40 € v závislosti od veľkosti, ktorú si vyberiete.

Červená peňaženka Kara, 36 €

Červená peňaženka Ochnik, 54,90 €, www.answear.sk

Červená peňaženka Tommy Hilger, 100 €, www.answear.sk

Ruksak

Ruksak je posledných pár sezón v móde jednoznačne MUST HAVE. Ak si vyberiete kožený, jednofarebný model, vynosíte ho ku všetkému. Nahradí kabelku, uvoľní ruky a vy sa budete čudovať čo ste bez neho mohla doteraz robiť. V ponuke obchodov nájdete jednoduché modely, aj trendy kúsky s aplikáciami, či strapcami.

Ruksak Twinset Eurovea

Ruksak Kara

Ruksak Twinset Eurovea

Opasok

Kožený opasok je výhra. Pri výbere sa nebojte experimentovať s hrúbkou, ale aj povrchom. Okrem hladkej kože je veľmi pekný aj surový semiš. Výbornou investíciou do dámskeho šatníka je široký opasok, ktorý výborne vynikne na tunikách a šatách. Tento tip opaska tiež krásne zvýrazní ženské krivky a prednosti.

Opasok Pietro Filipi

Opasok Twinset Eurovea

Opasok Kara

Všetky produkty  v článku sú kožené.

Ilustračná fotografia: pinterest.com

Zatiaľ nie je pridaný žiaden komentár

Napísať komentár

Your email address will not be published.