Príďte na Celodenné dobré nakupovanie do NOSENE v Banskej Bystrici a prispejte na dobrú vec !

Štýlový a voňavý second-hand na Námestí Štefana Moyzesa v Banskej Bystrici spája dobrý nákup a pomoc. Už 24. apríla si budete môcť kúpiť jedinečné kúsky zo šatníka Lenky Šóošovej, Barbory Rakovskej a Alexandry Orviskej vďaka akcii Celodenné dobré nakupovanie. Celý výťažok z predaja vecí poputuje na pomoc trom občianskym združeniam.

Nepremeškajte jedinečnú príležitosť vlastniť oblečenie od obľúbenej štýlovej osobnosti. Známe moderátorky vytriedili svoje šatníky a ponúknu ich iba počas jediného dňa práve v NOSENE.

 

„Rada sa zapojím do projektov, v ktorých sa spája príjemné s užitočným. Filozofia a koncept NOSENE sa mi veľmi páči, hlavne keď každý nákup pomáha a veci dostávajú druhú šancu. Preto som sa rozhodla už druhýkrát podporiť aj Celodenné dobré nakupovanie,“ povedala moderátorka Lenka Šóošová.

Počas utorka 24. apríla si budete môcť uloviť kúsky značiek ako Zara, Mango, Lindex či niekoľko luxusnejších kúskov od Ralph Lauren, Diesel a iných.

,,Páči sa mi nápad značky Nosene, je spojený s udržateľnosťou módy a pomocou iným. Móda podľa mňa nie je len o tom, že si kupujeme na kvantá nových vecí ale aj o tom, že ňou vieme pomôcť,“ vysvetlila moderátorka Barbora Rakovská.

Predajom spomínaných vecí chce NOSENE vyzbierať príspevok, ktorým podporia hneď tri občianske združenia – MyMamy Oz., Divé Maky a OZ Pes v núdzi.

,,Oblečenie, ktoré zákazníci v NOSENE nájdu má už svoj príbeh a navyše pomáha dobrej veci. Celodenné dobré nakupovanie, z ktorého celý výťažok podporí dobrú vec sme sa rozhodli pripravovať v spolupráci so známymi osobnosťami aj preto, že ich oblečenie, ktoré už nenosia podporí rôzne témy a oblasti,“ objasňuje Katka Hutyrová, spolumajiteľka a manažérka NOSENE.

Jedinečné voňavé kúsky zo šatníkov známych osobností budú pripravené 24. apríla na akcii Celodenné dobré nakupovanie v NOSENE v Banskej Bystrici.

Zatiaľ nie je pridaný žiaden komentár

Napísať komentár

Your email address will not be published.