Vlasy vystavované slnku : Aké produkty by nemali chýbať vo vašom dovolenkovom kufri

Čas plánovania letných dovoleniek je už v plnom prúde a preto je dôležité sa na tú našu dôkladne pripraviť. V lete, kedy väčšinou cestujeme k moru sú najmä naše vlasy vystavované ostrým slnečným lúčom. Aj napriek tomu je však výber vlasovej kozmetiky určenej na dlhý pobyt na slnku často krát podceňovaný. To aké vlasové produkty by vo vašom dovolenkovom kufri nemali chýbať prezradí nasledujúci článok.

 Špeciál s názvom vlasy: na slnku

Počas pobytu pri mori trávime veľmi veľa času na slnku. Hoci pleť a telo si chránime rôznymi kvalitnými opaľovacími prípravkami, často krát zabúdame na naše vlasy. Tie sú vystavované ostrým slnečným lúčom a slanej vode po celý deň, čo má za následok ich extrémne vysušovanie.. Vaše vlasy sa síce na slnku nespália, to však neznamená, že im slnenie neublíži. Výborným produktom na ochranu vlasov počas opaľovania je vlasový produkt Hair In The Sun od značky Sachajuan. Ten slúži rovnako ako opaľovací krém,len je určený práve pre vlasy.
Tento bezoplachový balzam na vlasy obohatený účinným UV filtrom a revolučnou Ocean Silk technológiou chráni všetky typy vlasov pred škodlivými účinkami slnka a zároveň zabráni vyblednutiu farbených vlasov. Navyše je vode-odolný a bude fungovať aj počas plávania v bazéne či po sprchovaní, čo je počas dovolenky naozaj esenciálne. Výhodou opaľovacieho krému na vlasy je, že ho pri mori,alebo bazéne môžete použiť aj ako stylingový krém.

Špeciál s názvom vlasy: po opaľovaní

Rovnako ako ošetrujeme pokožku nášho tela po opaľovaní, je dôležité aby sme sa s rovnakým zápalom zamerali aj na naše slnku vystavované vlasy. Presne na tieto účely sú určené takzvané „ after the sun“ vlasové produkty, alebo inak produkty na vlasy po opaľovaní. Jedným z nich je aj ospevovaný balzam s rovnakým názvom od značky Sachajuan. After the Sun je regeneračná kúra špeciálne vyrobená na vlasy, ktoré boli dlho vystavené slnku. S použitím Ocean Silk technológie a dávky nutričných zložiek, balzam upokojuje a hydratuje suché, zkrepovatené vlasy a zároveň obnovuje ich lesk a silu. Presne tie atribúty, ktoré naše vlasy po pobyte na slnku potrebujú. After the Sun balzám môžete navyše používať aj ako kondicionér alebo bezoplachový balzam.

Efekt plážových vĺn

Jednoznačne stylingový vlasový produkt, ktorý by vo vašom dovolenkovom kufri nemal chýbať je sprej na vytvorenie efektu plážových vĺn. Počítajte s tým, že na dovolenke určite nebudete mať chuť ani čas tráviť dlhý čas úpravou vlasou. Preto je naozaj dobrou voľbou pribaliť si do kufra Ocean Mist Sprej. Ten vám vďaka jednoduchej aplikácii a ľahkej sprejovej textúre vytvorí efekt plážových vĺn takmer okamžite. Stači ak si ho aplikujete do mokrých, či vlhkých vlasov po umytí a necháte prirodzene preschnúť. Alebo len zľahka vyfénujete. Ocean Mist navyše krásne voní. Jeho výhodou je, že ho pokojne môžete používať aj po návrate z dovolenky. Veď kto by nechcel mať plážové vlny po celé leto?

 2 v 1

Ďalším produktom, ktorý si na dovolenky so sebou balíme je šampón a kondicionér. Keďže dovolenkový kufor nie je bezodný, určite nás poteší aj v tomto prípade efektívne ušetríme miesto. Preto je veľmi dobrou voľbou produkt Hair&Body Wash, teda spojenie šampónu a telového sprchového gélu.Výborným tipom je aromaterapeutický a čisto prírodný produkt od značky Therapie. Šampón a sprchový gél v jednom vás totiž nielen osvieži, ale aj povzbudí. Navyše kondicionér si už baliť nemusíte, nakoľko balzam After the Sun, ktorý sme spomínali o pár riadkov vyššie túto funkciu dokonale splní.

Dovolenka, more, slnko pláž..krásna idylka na ktorú sa však treba dôkladne pripraviť. Okrem tela sa nezabudnite dobre postarať aj o vaše vlasy. Budú vám za to po zvyšok roka nesmierne vďačné.

 

Všetky produkty z článku nájdete na www.beautysecret.sk

 

Zatiaľ nie je pridaný žiaden komentár

Napísať komentár

Your email address will not be published.