Spálňa ako z filmu, tieto doplnky musíte mať!

Tiež milujete romantické filmy, ktoré napriek dramatickému príbehu vždy končia šťastne? Päťdesiat odtieňov sivej, Súmrak, ale aj filmová sága After, ktorá je aktuálne v našich kinách, majú spoločné jedno – štýlové a romantické doplnky a kulisy! A ak sa chcete doma cítiť ako v jednom z týchto hollywoodskych trhákov, toto sú doplnky, ktoré by vám nemali chýbať.

 

Obliečky ako v Pätdesiat odtieňov sivej

 

Láska na prvý dotyk, to sú obliečky z mikrovlákna. Ak hľadáte synonymum jemnosti, potom hľadajte posteľné obliečky z mikrovlákna. Sú hebučké, mäkké, krásne hrejivé a navyše sa nekrčia. Skrátka by to mala byť jasná voľba pre všetkých, ktorí milujú jemné pohladenie a zároveň preferujú jednoduchú údržbu.

V ponuke deDoma sú rôzne dizajnové potlače zamatovo hebkých obliečok, z ktorých si vyberie každý. Obliečky Kary zaujmú atraktívnym károvaným vzorom v odtieňoch sivej, ktoré by určite potešili aj krásnu Anastasiu a miliardára Christiana Greya, zo známej série. Rovnaké farebné odtiene dominujú aj v prípade decentnej posteľnej súpravy Stormy.

 

Obliečka Stormy, Dedoma.sk

 

Zahrajte si v Súmraku, alebo Zatmení

 

Láska ako hrom to bola aj v prípade dnes už legendárneho Súmraku, kde sa do seba na prvý pohľad zamilovali Bella a Edward. Ak by sa dnes rozhodli zariaďovať svoju domácnosť, určite by stavili na prírodné motívy.

Posteľné obliečky Papradie sú rovnako vyrobené z mikrovlákna, ktoré je perfektnou voľbou pre váš spokojný spánok. V horúcich letných dňoch dokážu príjemne ochladiť a potešia tak aj najväčších odporcov slnečných lúčov. Ak preferujete farby a elegantné vzory, ktoré budú ozdobou vašej spálne, siahnite po obliečkach Michelle, s príjemným ornamentálnym dekorom v hrejivých jesenných odtieňoch.

 

Obliečka Michelle, Dedoma.sk

 

After vo vašej spálni

 

Láska kvitne v každom veku. Dôkazom toho je aj úspech knižnej ságy After, ktorej posledná kapitola je práve v týchto dňoch aj na plátnach našich kín. Ak je aj po vašom boku niekto, koho opantala prvá láska, možno mu prvé spoločné chvíle s jeho láskou uľahčíte výberom bielizne, ktorá spraví prvý dojem aj bez slov.

Posteľné obliečky Gormelia oslovia s príjemným ornamentálnym dekorom v hrejivých jesenných odtieňoch. Tie romantické duše zas potešia obliečky Flora s kvetinovým motívom.

 

Obliečky Gormelia, Dedoma.sk

 

A v neposlednom rade si doprajte relax v kvalitnej sprche…

 

Či už ste nová známosť, novomanželia alebo sa už tešíte z prvých vnúčat, nikdy nie je neskoro na horúcu sprchu. Ak budete uvažovať nad výmenou svojej kúpeľňovej sanity, určite by ste nemali pozerať len na cenu. Spoločnosť GROHE uvedie na jar 2024 na trh sprchu GROHE Everstream s recykláciou vody. Okrem tohto úplne nového výrobku chce mať spoločnosť GROHE do roku 2030 všetky svoje podomietkové sprchy pripravené na recykláciu vody.

 

Tento revolučný sprchovací systém čistí, ohrieva a opätovne využíva vodu tak, že spotrebuje len štvrtinu vody a tretinu energie, ktoré sú zvyčajne potrebné pri tradičnom sprchovaní, čo pre štvorčlennú domácnosť znamená úsporu nákladov až o 65 % ročne a zníženie emisií CO2 až o 70 % (konkrétna výška úspory závisí od návykov pri sprchovaní).

Viac informácií o novinkách a produktoch Grohe nájdete na webstránke www.grohe.sk

 

 

Zatiaľ nie je pridaný žiaden komentár

Napísať komentár

Your email address will not be published.