Najväčší trend tohtoročného leta sú CROCSY!

Milé dámy, tento trend patrí medzi tie, ktorému by ste ešte jednu- dve sezóny dozadu doslova neuverili a schuti sa nad ním zasmiali. Avšak realita je taká, že nenávidené aj milované crocsy patria medzi aktuálne najnosenejšie letné topánky. Vo svojich stylingoch ich používajú celebrity aj módne Influencerky, patria dokonca medzi najviac videné topánky na týždňoch módy. Pýtate sa ako?

Nielen na doma

Crocsy máme zväčša zafixované ako pohodlné topánky na doma, či na záhradu. Toto bolo donedávna celkom univerzálnym pravidlom až kým značka Crocs nezačala vymýšľať nové modely obľúbených gumených drevákov a z papúč sa doslova cez noc stali najštýlovejšie letné topánky. Crocsy si dnes módne Influencerky obúvajú k večerným značkovým šatám, berú si ich na dovolenky a húfne sa s nimi fotia na svojich sociálnych sieťach. Z „nepeknej“ topánky sa tak doslova cez noc stal celosvetový módny trend. Nosia sa dokonca aj s (bielymi) ponožkami!

“Nosia sa dokonca aj s ponožkami!”

Crocsy Humanic

K čomu crocsy teda toto leto nosiť?

Ak ste si na začiatku článku sama pre seba povedala, že crocsy si v žiadnom prípade inam ako na záhradu neobujete, verte mi, že po dočítaní tohoto článku svoje rozhodnutie zvážite. Crocsy sú totiž nielen nesmierne pohodlné, ale vďaka svojmu širšiemu strihu  vlastne ani nevyzerajú na nohe až tak zle. A hodia sa naozaj každej nohe. Nosiť ich môžete k letným overalom, oversize krátkym šatám, šortkám aj plážovým outfitom. Ak si trúfnete, na dovolenke si ich pokojne obujte aj na večernú prechádzku mestom. Bez ostychu. Toto leto budete jednoznačne za hviezdu.

“Ak si trúfnete, na dovolenke si ich pokojne obujte aj na večernú prechádzku mestom. Bez ostychu. Toto leto budete jednoznačne za hviezdu.”

Aké crocsy sa nosia?

Ak ešte crocsy nevlastníte, poprípade svoju zbierku chcete rozšíriť o nový pár a teda vyskúšať obuť si svoje nové crocsy k letným šatám, na výber máte niekoľko možností. Buď (v prípade, že ste predsa len konzervatívna) siahnite po jednoduchých bielych, alebo čiernych, ALEBO ak si hovoríte, že veď je leto, odviažem sa,vyskúšajte farebné. Pokojne skúste žlté, želené, rúžové…ale aj viacfarebné. Nosia sa tiež crocsy s rôznymi doplnkami, crocsy na platforme, crocsy na opätku, crocsy so zvieracou potlačou. Samozrejme majte na vedomí, že ak sa rozhodnete pre „divokejší“ model, vo výbere outfitu buďte striedmejšia. Teda farebnejšie crocsy k béžovým, bielym a čiernym outfitom, jednofarebné aj k vzorovaným.

Crocsy, Humanic

“Nosia sa tiež crocsy s rôznymi doplnkami, crocsy na platforme, crocsy na opätku, crocsy so zvieracou potlačou.”

Crocsy, Humanic

Crocsy, Humanic

A nevyhovárajte sa vek. Neónovo žlté crocsy nosí aj Heidi Klum😉

 

 

Crocsy kúpite aktuálne v super zľavách na www.humanic.sk

 

Zatiaľ nie je pridaný žiaden komentár

Napísať komentár

Your email address will not be published.