Rozprávkový pôvab Mystic Romance

Inšpirovaná túžbou po láske, poézii a rozprávkach…taká je nová kolekcia Mystic Romance?

 

Pri premýšľaní o jesennom interiéri nám ako prvé napadnú textílie, do ktorých sa chceme v chladnejších dňoch zabaliť. Na to sa zamerali aj dizajnéri Westwing Collection. To, čo odlišuje kolekciu Mystic Romance, sú predovšetkým nové tvary a nezvyčajné techniky, ktoré boli použité pri výrobe jednotlivých prvkov, ako sú: tkané žakárové vankúše, tvar bonbón, buklé dekorácie, 3D kvetinový vankúš.

Inšpiráciou pre vytvorenie kolekcie bol makro trend „hint of romance“, ktorý sa v návrhoch na nadchádzajúcu jeseň a zimu uberá mystickejším smerom. Viditeľné je to najmä vo farebnej palete, kde okrová, bordová a púdrová ružová vytvárajú koherentnú kompozíciu s bielymi a krémovými odtieňmi. Ozdobné zvieracie vzory a kvety ako potlač odkazujú na prírodu, ktorá bola kľúčovou inšpiráciou pre dizajnérov kolekcie.

“Po dlhej ére moderných tvarov a farieb som nadšená, že romantizmus je späť v dizajne. Naša kolekcia Mystic Romance je sezónnym a – ako už názov napovedá – mystickým prístupom k tomuto trendu. Ide o kolekciu, ktorá sa vyznačuje zohľadnením všetkých zmyslov, ale aj mimoriadnou pozornosťou k detailom. Naším cieľom bolo vytvoriť poetickú a snovú kolekciu s bohatými látkami a najextravagantnejšími potlačami. Náš dizajnérsky tím sa inšpiroval prírodou, takže na vankúšoch a posteľnej bielizni môžete vidieť množstvo kvetinových a botanických potlačí, ako sú kvety, ale aj trendové huby a roztomilé chrobáčiky. Zvolili sme elegantné látky a textúry ako saténový žakár, 3D volániky, pokrčený zamat a pracovali sme aj s krásnou výšivkou.” – Alexandra Tobler, kreatívna riaditeľka Westwing Collection.

“Táto kolekcia je pre mňa jedinečná, pretože pôsobí dojmom, že sme si domov priniesli rozprávku. Akokoľvek je to snové, nie je to len pre fanúšikov romantiky. Predmety sú tiež veľmi chic a dajú sa kombinovať s akýmkoľvek typom interiéru. Westwing Collection Mystic Romance obohacuje akýkoľvek priestor efektívnym, ale jemným spôsobom” dodáva Alexandra Tobler, kreatívna riaditeľka Westwing Collection.

 

Galéria: Westwing Collection Mystic Romance

 

 

Zatiaľ nie je pridaný žiaden komentár

Napísať komentár

Your email address will not be published.