3 kroky k perfektnému slávnostnému make-upu

Vianoce sú už za dverami a okrem darčekov ste možno už rozmýšlali, aký outfit zvolíte k štedrovečernému stolu. Či už sa rozhodnete pre elegantný kostým alebo pre tradičnejšie šaty, je čas zamyslieť sa aj nad líčením. Sviatočné líčenie je predsa niečo tak krásne a vznešené, že sa naň treba pripraviť. 


  1. Perfektná pleťovka

Nech sa už tieto Vianoce rozhodnete pre akýkoľvek look, jeho základ je jeho alfou a omageou. Stavte preto na kvalitnú bázu a make-up, ktoré spolu budú fungovať, čím vytvoria krásny, zdravý a prirodzený vzhľad. 

Make-up pre prirodzený vzhľad pleti – Fresh Face od BarryM, predáva notino.sk

2. Viac ako očné tiene

Na Vianoce je čo oslavovať, preto vyskúšajte metalické krémové očné tiene. Pôjde vám to s nimi aj v prípade, ak sa nezvyknete líčiť. Pracuje sa s nimi naozaj jednoducho, ale výsledok stojí za to. Ich vysoká pigmentácia a krásne farby dodajú každému líčeiu úplne nový rozmer. 

Krémové očné tiene Euphoric Metallic od BarryM, predáva notino.sk

3. Netradičné pery

Červený ruž je krásny, ale pokiaľ túžite tento rok vyskúšať niečo iné, odporúčame olejový lesk. Lesk, ktorý pery jemne zafarbí, optický zväčší a dodá im šťavnaný vzhľad perfektne doplní vaše líčenie. Navyše, vaše pery vďaka nemu zostanú krásne vláčne a hydratované. 

Hydratačný lesk na pery, Glazed Oil Infused od BarryM, predáva notino.sk

Zdroj foto: BarryM

Zatiaľ nie je pridaný žiaden komentár

Napísať komentár

Your email address will not be published.