Nákupný vrchol tejto jesene: Nové obľúbené značky v Designer Outlet Parndorf!

Ak chcete svoj šatník doplniť o nové trendy kúsky pre sezónu jeseň/zima, v Designer Outlet Parndorf máte teraz ešte väčší výber štýlových značiek. Vďaka početným otvoreniam nových prevádzok bude jesenné nakupovanie skutočne rozmanité.

 

Úplne nový obchod v luxusnej časti centra

S otvorením predajne Ferragamo sa od 16. októbra môžeme tešiť na ešte viac talianskeho luxusu. Módny cár sa vďaka svojim štýlovým dámskym topánkam zaradí medzi tie najlepšie luxusné značky v Designer Outlet Parndorf. Vysoká kvalita produktov inšpiruje ženy, ktoré sledujú trendy a hodnotia ich kvalitu a pohodlie.

Príchod chladných dní – nadčasové zimné kabáty pre celú rodinu

Okrem toho sa môžu návštevníci centra od 19. októbra tešiť na prvotriednu kvalitu vrchného oblečenia a športových kúskov od značky Woolrich. Renomovaná značka známa svojimi kvalitnými a trendy páperovými bundami a kabátmi je obľúbená ďaleko za svojimi hranicami. Kusom značky a absolútnym evergreenom je praktická parka Woolrich, ktorú často nosia aj známe hviezdy. Vďaka tomu je nový obchod v Designer Outllet Parndorf nevyhnutnou zastávkou pre milovníkov medzinárodných športových značiek.

Ešte väčší výber vďaka novým Pop-Up predajniam

Pozor: Známe značky a Hugo Boss rozšírili svoj sortiment o ďalšie pop-up obchody. To najlepšie? Všetci fanúšikovia módy sa môžu tešiť na ešte nižšie outletové ceny.

Levis: Od hlavy k päte v denime

Predajňa obľúbenej značky Levis* získala nový vzhľad a rozšírenú predajnú plochu. Jedna z najpopulárnejších lifestyle značiek denimového oblečenia tak zo svojej ponuky ukáže ešte viac. Vďaka množstvu detailov a opracovaniu sú každé džínsy skutočným pútačom pozornosti. Levis ponúka niečo pre každého milovníka džínsov.

“S otvorením nových predajní v októbri rozširujeme naše vysoko kvalitné portfólio značiek v rôznych kategóriách. Mix značiek v segmente luxusu, životného štýlu a prémiových produktov sa opäť rozšíri. Sme veľmi radi, že naša ponuka bude vďaka novým obchodov a Pop-Up predajniam ešte atraktívnejšia a lákavejšia. Naši návštevníci sa do konca roka môžu tešiť na ďalšie známe značky”, prezrádza Mario Schwann, manažér Designer Outlet Parndorf.

 

Denimový týždeň v súlad s bezpečnostnými opatreniami až do 17. októbra

Centrum neprináša len množstvo nových obchodov a Pop-Up predajní, ale aj Denimový týždeň až do 17. októbra. „Vítame všetkých našich hostí v bezpečnej atmosfére, kde sa môžu ponoriť do sveta nakupovania a objavovať novú paletu značiek od McArthurGlen. Tešíme sa, že budeme môcť návštevníkom vždy ponúknuť niečo nové, napríklad prebiehajúcu kampaň Denim for days, ktorú zákazníci prijali s nadšením,” uviedol Mario Schwann. Mnoho obchodov, napríklad 7 for all mankind, Levi’s či G-Star RAW už čakajú na svojich zákazníkov v súlade s dodržaním všetkých bezpečnostných a hygienických opatrení. Či už hľadáte novú džínsovú bundu, v ktorej sa budete aj vy cítiť ako hrdina, alebo nový trendový pár džínsov do kancelárie – módni nadšenci nájdu svoj obľúbený rifľový kúsok tejto sezóny práve v Designer Outlet Parndorf.

 

Extra zľava pre všetkých Slovákov

Až do 17. Októbra v centre prebieha tiež akcia Hello Autumn. Hello Slovakia. Slovenskí zákazníci Designer Outlet Parndorf sa navyše až do 17. októbra môžu tešiť na ďalšiu extra zľavu z outletových cien.

 

Bezpečnosť a zdravie sú prvoradé

Bezpečnosť a pohoda našich zákazníkov a zamestnancov sú tým najdôležitejším. McArthurGlen dôsledne dodržiava pokyny miestnych zdravotníckych orgánov. Správna hygiena je kľúčom k minimalizácii šírenia vírusu.

„Z toho dôvodu ponúkame dezinfekčné prostriedky na ruky v celom našom centre a zvyšujeme frekvenciu dezinfekcie vo verejných priestoroch. Pri prebiehajúcich procesoch v našom centre platia tie najvyššie štandardy hygieny a čistoty. Designer Outlet je ako “exteriérové centrum” veľmi priestranné, čo je jasná výhoda oproti klasickým uzavretým nákupným centrám. Návštevníci sa presúvajú z obchodu do obchodu na čerstvom vzduchu, vďaka čomu sa automaticky zväčšuje rozostup,” vysvetľuje Mario Schwann.

Je potrebné dodržiavať nasledujúce body:

  • Ochrana úst a nosa: Všetci zamestnanci a zákazníci musia v obchodoch nosiť rúško alebo inú ochranu nosa a tváre, čo sa odporúča aj vo vonkajších priestoroch centra.
  • Stravovanie: Hostia musia nosiť ochranu úst a nosa aj v priestoroch reštaurácií. Zložiť si ju môžu len v prípade, ak sedia pri stole. Maximálna povolená hranica pre skupiny pri jednom stole je 10 osôb.
  • Dodržiavanie odstupu: Rešpektujte pokyny týkajúce sa sociálneho dištancovania a dodržujte prosím vzdialenosť najmenej 1m.
  • Pri nakupovaní odporúčame možnosť bezkontaktnej platby.

 

Zatiaľ nie je pridaný žiaden komentár

Napísať komentár

Your email address will not be published.