Glow up Pop Up na Nivách, príď podporiť slovenské značky!

Na Slovensku existuje mnoho krásnych značiek. O veľa z nich sa bežný človek nedozvie, pretože svoj tovar väčšinou nepredávajú v priestoroch nákupných centier. Avšak vďaka eventu Glow Up  Pop Up, sa päť slovenských značiek do nákupného centra dostane. V sobotu 18.5. 2024 sa môžete tešiť na skvelý Pop Up na bratislavských Nivách, kde sa budete môcť zoznámiť s produktami piatich naozaj unikátnych slovenských značiek.

Kde a kedy

Glow up Pop Up sa bude tento rok konať už po druhý krát. Jedinečný koncept sa aj tento rok predstaví na prízemí obchodného centra Nivy, Bratislava. V rámci Glow Up,  budete mať možnosť v čase od 10-21 vyskúšať aj nakúpiť sortiment piatich slovenských značiek. Pop-up bude umiestnený na prízemí oproti predajni Mango vo veľkorysom, otvorenom priestore, ktorý vám umožní prezrieť si sortiment, nakúpiť si, ale aj porozprávať sa so samotnými autormi prezentovaných značiek. Pri nákupoch vás budú sprevádzať DJ sety od  @vachovachovacho a @sicksoulgroove.

 

Na čo sa môžete tešiť?

https://athleeya.com/ – krásne legíny, topy a podprsenky nielen na cvičenie. Kolekciu doplnia aj horúce novinky, ktoré Athleeya predstaví exkluzívne práve na Glow Up Pop-Up
https://www.truefala.com/ – minimalistickú a rozložiteľnú módu.
https://www.minoranails.sk/ – znovupoužiteľnú press-on manikúru, ktorá vydrží.
https://www.organic-oasis.sk/ – prémiové prírodné výživové doplnky, ktoré v sebe spájajú prvky vedy a prírody.
https://www.bookarazzi.sk/ – unikátne parfumy, ktoré sú jedinečným dielom s vlastnou osobnosťou.

Athleeya

Jedným z lákadiel tohtoročného Glow UP Pop Up bude bezpochyby značka Athleeya.  Athleeya ponúka štýlové legíny v charakteristických lesklých a matných prevedeniach, ktoré sú ideálne nielen na cvičenie, ale aj denné nosenie, či cestovanie. Okrem kvalitného materiálu, vás zaujmú aj farby. V ponuke značky Athleeya nájdete aj športové podprsenky, šortky, topy a rôzne tričká vďaka ktorým môžete svoje denné (aj športové) legínové outfity ozvláštniť. Na Glow Up predstaví Athleeya svoju sezónnu novinku, lesklé šuštiakové bundy. Rovnako budete mať možnosť osobne stretnúť charizmatické autorky značky Petru a Slavku.

Nezabudnite, sobota 18.5, 10-21:00, OC Nivy Bratislava (oproti predajni Mango)

 

https://www.facebook.com/events/1594770211321855?ref=newsfeed

Zatiaľ nie je pridaný žiaden komentár

Napísať komentár

Your email address will not be published.