Letné beauty trendy: Pehy, bronz, trblietky ale aj žiarivé farby

Trblietky, bronzové líčka, výrazné oči a pery – to a ešte o mnoho viac so sebou prinášajú beauty trendy na nastávajúcu letnú sezónu 2019.

Návrat bronzeru

K letu neodmysliteľne patrí opálená pokožka, no a tú krásne podčiarkne bronzer. Do zlatista opálená pokožka znesie viac bronzeru, môžete ním preto nahradiť kontúrovací púder aj líčka a naniesť ho pozdĺž celých lícnych kostí.

Žiarivé farby

Práve leto je obdobím, v ktorom si najviac môžete dovoliť popustiť uzdu fantázii v make-upe. Trendy sú farebné očné tiene, no najlepšie je zostať len pri jednej farbe – napríklad zelenej, modrej, či ružovej. V prípade, že sa rozhodnete radšej upriamiť pozornosť na pery, neváhajte siahnuť po výraznejších farbách akou je červená alebo koralová.

Pehy ako Meghan

V letných horúčavách je ideálnym riešením čo najtenšia vrstva ľahkého make-upu, ktorý len jemne zjednotí odtieň pokožky a spod ktorého vidno pehy. Tie totiž zaznamenávajú veľky comeback – čím sú viditeľnejšie, tým lepšie. Je len otázkou času, kedy aj na Slovensko dorazí trend tetovania pieh, v zahraničí je to totiž veľký hit.

„Divoké“ obočie

Trend hustého a nedbalo upraveného obočia je tu už nejaký ten mesiac a rozhodne sa  nechystá na ústup.

Geometria

Trblietky a holografické linky sú povinnou výbavou festivalového make-upu, no tento horúci beauty hit nie je na škodu vyskúšať aj v rámci večerného líčenia na párty. Módnym mólam kraľujú kamienky, trblietky a holografické linky nanesené do najrôznejších geometrických tvarov.

Zdroj foto: pinterest.com

Zatiaľ nie je pridaný žiaden komentár

Napísať komentár

Your email address will not be published.